OBCHODNÍ PODMÍNKY

ADAM´S - Romana Bartschová s.r.o.
Datum vzniku a zápisu: 27. květen 1996
Spisová značka
C 57312/KSOS Krajský soud v Ostravě

Obchodní firma
ADAM´S - Romana Bartschová s.r.o.
Sídlo
Velké Karlovice 249, 756 06 Velké Karlovice
Identifikační číslo
64508692

Obchodní podmínky a podmínky pobytu

Objednání

Pobyt na naší chalupě je možné objednat telefonicky nebo mailem: romana.bartschova@naturpro.cz. Hned poté vás budeme kontaktovat. Jako informace slouží stránky www.adamiky.cz

Dle telefonické dohody vám bude ihned zaslána zálohová faktura: 30% z ceny nájmu.

Dva týdny před nástupem pobytu vám bude vystavena faktura s odečtením zálohy a se splatností 14 dnů. Můžete platit převodním příkazem nebo v hotovosti při odchodu pobytu. Jsme plátci DPH a ceny na www stránkách jsou uvedeny s DPH.

Rezervace se stává platnou v okamžiku připsání peněžní částky na účet.

Dojde-li ke zrušení rezervace déle než 2 měsíce před začátkem pobytu, záloha bude vrácena klientovi na bankovní účet v plné výši. Uhrazením zálohy za pobyt klient ztvrzuje svůj souhlas s těmito podmínkami a ubytovacím řádem chalupy Adamiky.

Ubytovací řád

Na začátku pobytu, při převzetí chalupy může být dle dohody vybíraná kauce ve výši 2000,- Kč. Když nám chalupu předáte ve stejném stavu, ve kterém jsme Vám ji předali, kauce bude vrácena na konci vašeho pobytu v plné výši.
K dispozici a v ceně pobytu jsou zahrnuté dřevo, spotřeba el. energie. Voda je k dispozici ze studny a v objektu je navíc voda z barelu.
Vnitřek chalupy je nekuřácký, děkujeme, že to respektujete. Nedopalky prosím ukládejte do připraveného popelníku, který je k dispozici venku.
Prosíme o zachování maximální bezpečnosti při topení v krbových kamnech ve společenské místnosti nebo kotelně. Užívat krbová kamna je dovoleno pouze osobám starším 18 let.
Objekt je vytápěn a temperován. Jen v podzimních a zimních měsících se občas přitápí pro vůni a teplo chalupy.

Jako sekundární zdroj tepla tedy slouží kotel na dřevo, kde je na stěně popsáno přepnutí pro topení. Teplota v objektu je udržována na zhruba 20 - 22 stupňů Celsia. Jako další sekundární zdroj slouží krbová kamna ve společenské místnosti.

Při odchodu z objektu důsledně žádáme hosty o kontrolu, zda jsou všechna okna zavřená nebo v poloze mikroventilace, vypnuty spotřebiče zabezpečená krbová kamna. Lednice, pokud obsahuje potraviny může být ponechána zapnutá. 
Přísný zákaz manipulovat s otevíracími a uzavíracími armaturami v technické místnosti.
V technické místnosti jsou k dispozici základní čistící prostředky, kýbl, sušák na prádlo a vysavač.
I přes to, že úklid chalupy je v ceně, žádáme Vás o drobný úklid v podobě vynesení košů do pudlic před domem, kde jsou nachystány velké pytle. Smetí prosím házejte do těchto pytlů. Nacházejí se zde pudlice černá na směs a pudlice žlutá na plast.

Pokud budete mít chuť, nacházejí se v kuchyni pytlíky na BIO odpad. Ten se nosí do zelené plastové BIO nádoby, která se nachází pod složeným dřevem u sloupu pod kulatým ohništěm. Tento odpad pak slouží jako hnojivo.

Check-IN vždy v den nástupu kolem 12:00 (možno se individuálně domluvit na jiný termín).

Check-OUT do 15:00.

K ceníku

Chalupa Adamiky se pronajímá pouze jako celek.

Hlavní sezona je vždy od května do konce září. V hlavní sezóně se chalupa pronajímá minimálně na týden nebo víkendy.